Гиацинт Top White

312
94,00
грн.
Гіацинт Top White (Топ Вайт) ніжно-білого кольору і з неймовірним, чудовим ароматом, миттєво приверне увагу всіх романтиків. Top White здатний прикрасити будь-який квітник, прекрасно підійде як для горщечне вирощування, так і тієї, що вигнала або зрізання. Гіацинт відмінно підійде в букет до весняних свят, а також стане родзинкою різних квіткових композицій.
Гіацинт Top White посадка: здійснюється восени, за 6-8 тижнів до очікуваних сильних морозів. Ідеальне місце для вирощування гіацинта Top White - це сонячне або частково затінене місце з добре дренованим, багатою гумусом, пухким ґрунтом. Після посадки гіацинта грунт необхідно мульчувати (прикривати) листям, соломою або торфом. Таким чином, цибулини захищені від вимерзання і висихання восени, коли вони пустять коріння. Грунт слід підтримувати вологою (особливо якщо грунт сухий) відразу після посадки, щоб стимулювати ріст коренів, але зменшувати вологість після цвітіння, оскільки цибулини переходять в стан спокою.
Цвітіння гіацинта починається в березні-квітні. Після цвітіння квітки зрізують, залишаючи листя, щоб цибулина могла накопичити поживні речовини, розростатися і випустити діток.

У домашніх умовах вирощується гіацинт в горщику невеликого розміру - для однієї квітки або широкий, неглибокий - для кількох. Використовується універсальний субстрат для квітучих рослин. Рослини садять з інтервалом 2,5 см і поглиблюють в грунт на 2/3 їх зростання. Пророщувати гіацинт необхідно в темному місці при температурі 5-7 градусів.

Сорт пізній.
Термін цвітіння: з середини квітня і триває, в середньому, близько двох тижнів.
Група великоквіткові.
Колір квітки: білий
Квітки великі, діаметр 3 см.
Висота стебла: 30-40 см.
Листя темно-зеленого кольору.
Розташування 15 х 20, 20 х 20 см.
Полив: воліють постійну помірну вологість.
Термін вигонки 3-4 тижні.
Вимоги до сонця: від повного сонця до часткової тіні.

Сезонность урожая: Поздняя

Click to order
Total: 
Способ доставки
Payment method
Made on
Tilda