Гиацинт Fondant

320
99,00
грн.
Гіацинт Fondant - східна, світлолюбна, крупноквіткова, багаторічна рослина-яскрава і красива прикраса для саду. Гіацинт Fondant був виведений в 1983 і названий на честь французького десерту - фондат! Гіацинт відмінно підійде в букет, а також стане родзинкою різних весняних композицій. Східні гіацинти також ідеально підходять для вирощування в горщиках і для вигонки!

Гіацинт Fondant посадка: здійснюється восени, за 6-8 тижнів до очікуваних сильних морозів. Ідеальне місце для вирощування гіацинта Фондат -це сонячне або частково затінене місце з добре дренованим, багатою гумусом, пухким ґрунтом. Після посадки гіацинта грунт необхідно мульчувати (прикривати) листям, соломою або торфом. Таким чином, цибулини захищені від вимерзання і висихання восени, коли вони пустять коріння. Грунт слід підтримувати вологою (особливо якщо грунт сухий) відразу після посадки, щоб стимулювати ріст коренів, але зменшувати вологість після цвітіння, оскільки цибулини переходять в стан спокою.
Цвітіння гіацинта починається в середині квітня. Після цвітіння квітки зрізують, залишаючи листя, щоб цибулина могла накопичити поживні речовини, розростатися і випустити діток.
У домашніх умовах вирощується гіацинт в горщику невеликого розміру - для однієї квітки або широкий, неглибокий - для кількох. Використовується універсальний субстрат для квітучих рослин. Рослини садять з інтервалом 2,5 см і поглиблюють в грунт на 2/3 їх зростання. Пророщувати гіацинт необхідно в темному місці при температурі 5-7 градус

Термін цвітіння: з квітня і триває, в середньому, близько двох тижнів.
Тип квітів: дзвіночки з широко розкинутими пелюстками розташовані безпосередньо на стеблі і зібрані в довгасту, щільну, дуже значну грону.
Група великоквіткові.
Діаметр квіток: 5 мм.
Діаметр суцвіття: 20 см.
Колір квітки: рожевий.
Висота стебла: 30 см.
Листя темно-зеленого кольору.
Термін вигонки 3-4 тижні.
Вимоги до сонця: від повного сонця до часткової тіні.

Сезонность урожая: Поздняя

Click to order
Total: 
Способ доставки
Payment method
Made on
Tilda