Черешня Касандра

1414
319,00
грн.

Звертаю Вашу увагу на особливий сорт Черешні - Касандра.
Сорт ранній, родом з Чехії.
В Україні з'явився порівняно недавно, але вже полюбився якістю та смаком плодів. Ароматними ягідками можна ласувати з першої декади червня. Їхня насолода доповнена пряною нотою в післясмаку.

Плоди Касандри дуже великі, вага близько 12 г, діаметр 3 см. Колір від насиченого червоного до коричнево-червоного.
М’якоть ароматна, червона та дуже соковита .
Дерево Касандра дає регулярні врожаї та є УНІКАЛЬНИМ сортом завдяки формі ягід, УЯВІТЬ СОБІ - Ви будете куштувати черешню у вигляді сердечка, саме таку серцеподібну форму має даний сорт.
При купівлі лише одного саджанця Ви отримаєте високоплодоносне дерево яке стабільно дає 90 кг черешні незвичайного вигляду та смаку!

Тим паче ЗАРАЗ ціна для Вас буде лише 319 грн

Скільки садженців додаємо?

Раджу скористатися акцією:
Замовляйте 5 саджанців і отримайте 1 в подарунок

Яку кількість бронюємо?

Черешня Касандра (Kasandra) – ранній великоплідний чеський сорт черешні, завезений від недавнього часу. Сорт отриманий шляхом схрещування сортів Бігарро Бурлат та Санбурст. Дозріває через 2-4 дні після материнського ґатунку Бігарро Бурлата на початку червня.

В умовах Південних регіонів очікується 1-10 червня. Час початку цвітіння дуже ранній або ранній. Добре запилюється з такими сортами: Ерлі Корвік, Кордія, Шнайдерс, Джорджія, Кармен, Канада Гігант, Скіна, а також, можливо, з іншими місцевими сортами, що цвітуть цієї пори.

Плоди великі, масою 10-12 г, діаметром до 30 мм, широко-серцеподібної форми, темно-червоного кольору та практично до коричнево-чорного при повному поспіванні. Шкірка середньої товщини. М'якуш середньої щільності, червоний, середньої соковитості. Сік червоний. Смак солодкий, дуже смачний, пряний, ароматний, із мінімальним вмістом кислоти. Плодоніжка довга, середньої товщини. Належить до ранніх сортів черешні з дуже якісними плодами, призначеними більше для безпосереднього вживання. Стійкість плодів до розтріскування висока, урожай добре зберігається у дощову погоду.

Дерева середньої сили росту, з великою широкою кроною, добре виходять і дають високий урожай на сильнорослій підщепі, малопридатний для використання у зв'язці зі слаборослими підщепами, зважаючи на слаборослість самого сорту. Сорт рекомендується як для комерційного, так і для приватного використання
Made on
Tilda