Троянда паркова Луллабі

1029
153,00
грн.
Троянда паркова Луллабі (Lullaby) — ніжний, елегантний сорт, що приваблює квітами холодного бузково-фіолетового відтінку. Цвітіння рясне та постійне, під час якого бутони почергово змінюють один одного. Сорт широко популярний для використання в ландшафтному дизайні, а також для прикрашання садів, присадибних ділянок, парків.

Особливості Троянди паркової Луллабі (Lullaby)
Кущ має компактну форму, виростає у висоту до 60-80 сантиметрів, ширина становить 50-60 сантиметрів. Стебла густо вкриті зеленим шкірястим листям. Цвітіння пишне, триває до перших осінніх заморозків. Квіти зібрані у суцвіття по 2-3 шт. Бутони густомахрові, мають класичну форму з підвищеною серединою, складаються з 40-50 пелюсток, у розкритому стані сягають 7-8 сантиметрів у діаметрі. Серединка забарвлена у ніжно-бузковий відтінок, зовні пелюстки мають було-зелене забарвлення. Троянда добре стоїть у зрізі та часто використовується для створення ніжних букетів. Культура має гарну морозостійкість та стійкість до захворювань, завдяки чому не складає труднощів у догляді.
Висаджувати троянду слід на теплих, добре освітлених, захищених від вітру ділянках. Ґрунт має бути пухким, помірно вологим. Для посадки готують яму, розміри якої мають бути трохи більшими за діаметр кореневої системи саджанця. Місце щеплення або кореневу шийку заглиблюють на 5-10 сантиметрів.
Переваги:
  • Висока декоративність.
  • Елегантне забарвлення.
  • Постійне рясне цвітіння.
  • Приємний аромат.
  • Невибагливість у догляді.
  • Може вирощуватись на зріз.
Made on
Tilda