Гиацинт Apricot Passion

1055
75,00
грн.
112,00
грн.
Гіацинт Apricot Passion з приходом весни створюють на клумбах і підвіконнях справжню квіткову казку. Квітка гіацинта Apricot Passion має цінний, незвично персиково-рожевий відтінок. Гіацинт відмінно підійде в букет, а також стане родзинкою різних весняних композицій. Ці ароматні квіти у формі дзвоника прекрасно підходять для вирощування в контейнерах і на відкритому повітрі.
Гіацинт Apricot Passion посадка: здійснюється восени, за 6-8 тижнів до очікуваних сильних морозів. Ідеальне місце для вирощування гіацинта Apricot Passion - це сонячне або частково затінене місце з добре дренованим, багатою гумусом, пухким ґрунтом. Після посадки гіацинта грунт необхідно мульчувати (прикривати) листям, соломою або торфом. Таким чином, цибулини захищені від вимерзання і висихання восени, коли вони пустять коріння. Грунт слід підтримувати вологою (особливо якщо грунт сухий) відразу після посадки, щоб стимулювати ріст коренів, але зменшувати вологість після цвітіння, оскільки цибулини переходять в стан спокою.
Цвітіння гіацинта починається в березні-квітні. Після цвітіння квітки зрізують, залишаючи листя, щоб цибулина могла накопичити поживні речовини, розростатися і випустити діток.

У домашніх умовах вирощується гіацинт в горщику невеликого розміру - для однієї квітки або широкий, неглибокий - для кількох. Використовується універсальний субстрат для квітучих рослин. Рослини садять з інтервалом 2,5 см і поглиблюють в грунт на 2/3 їх зростання. Пророщувати гіацинт необхідно в темному місці при температурі 5-7 градусів.


Термін цвітіння: з квітня і триває, в середньому, близько двох тижнів.
Група великоквіткові.
Квітки великі, діаметр 3,5-4 см.
Висота стебла: до 15 -20 см.
Листя темно-зеленого кольору, ланцетні.
Суцвіття складається з 35-40 бутонів великої, дзвонові форми.
Термін вигонки 3-4 тижні.
Вимоги до сонця: від повного сонця до часткової тіні.
Відстань між цибулинами при посадці: 15-20 см.

Сезонность урожая: Поздняя

Click to order
Total: 
Способ доставки
Payment method
Made on
Tilda