Гортензія деревоподібна Strong Annabele

806
280,00
грн.
Форма: невеликий кущ.
Розмір: до 1,5 м в висоту, і до 1,5 м в діаметрі.
Листки: великі листя зеленого кольору.
Квіти: кулястої форми суцвіття діаметром 20-25 см, білого кольору (відтінок залежить від складу та кислотності грунтів). Цвіте на пагонах минулого року
Грунт: росте на кислих грунтах.
Місце зростання: потребує напівтінистих місць, вологи і тепла.
Особливості: змінює забарвлення суцвіть залежно від хімічного складу грунту. Цвіте на пагонах минулого року.
Використання: для групових і одиночних посадок, для створення красивих живоплотів.
Гортензія деревоподібна 'Annabelle' - дуже ефектний гарноквітучий чагарник, з величезними, до 20-25 см білими суцвіттями. Володіє тривалим, з липня і до жовтня цвітінням. Особливістю сорту 'Annabelle' є правильна, напівсферична форма суцвіть і зміна кольору - при розпусканні вони блідо-зелені, а потім білі.
Даний сорт гортензії був виведений в 1746 р. в містечку Анна штату Огайо, США. Потім сорт потрапив в розплідник Gulf Stream і став поширюватися по світу. Сорт досить старий, широко відомий і заслужено користується популярністю.
Гортензія деревоподібна 'Annabelle' - неймовірно красивий і ефектний, густий чагарник з розлогою кроною, який зберігає високу декоративність починаючи з весни і аж до самого кінця вересня.
Квітки Гортензії деревоподібної 'Annabelle' зібрані в напівкулясті суцвіття, ніжного оливково-зеленого кольору, потім стають білими, а після того, як відцвітуть - молочно-зеленими. Листя великі, ніжні, світло-зеленого кольору.
Для посадки можна вибирати сонячні і напівтінисті місця, даний сорт добре переносить нетривалу посуху. Але обов'язково при цьому потрібно стежити, щоб рослина була захищена від вітру.
Гортензія деревоподібна 'Annabelle' досить вимоглива до грунтів: бажані родючі і багаті гумусом. Але при цьому сорт здатний рости навіть на лужних грунтах. Грунт рекомендується акуратно рихлити два рази в рік.
Даний сорт гортензії вологолюбний, рекомендується п'ять поливів за сезон.
У період цвітіння гортензія 'Анабель' дуже нагадує калину звичайну сорту «Roseum». Рекомендуємо саджати ці рослини поруч для отримання ефектної ландшафтної композиції.
Просто чудовий сорт гортензії деревоподібної 'Annabelle' використовується як в групових, так і одиночних посадках. Особливо ефектно і декоративно вона виглядає в одиночній посадці, коли весь кущ видно повністю у всій його красі. Така гортензія чудово виглядає в деревно-чагарникових композиціях. Використовується при створенні вільно зростаючих живоплотів.
Click to order
Total: 
Способ доставки
Payment method
Made on
Tilda