Гортензія волотиста Wim's Red

829
350,00
грн.
Форма: невеликий кущ.
Розмір: до 1,5 м в висоту, і до 1,5 м в діаметрі.
Листки: великі листя зеленого кольору.
Квіти: кулястої форми суцвіття діаметром 30-35 см, червоного кольору (відтінок залежить від складу та кислотності грунтів). Цвіте на пагонах минулого року
Грунт: росте на кислих грунтах.
Місце зростання: потребує напівтінистих місць, вологи і тепла.
Особливості: змінює забарвлення суцвіть залежно від хімічного складу грунту. Цвіте на пагонах минулого року.
Використання: для групових і одиночних посадок, для створення красивих живоплотів.
Назву даний сорт отримав завдяки селекціонерові, який його вивів, а саме Вім Руттен. Переваги сорту 'Wim's Red'® - це звичайно ж дуже великі суцвіття до 30-35 см завдовжки, з неймовірним медовим ароматом, що змінюють свій колір на протязі всього сезону. Також цей сорт досить витривалий і невибагливий, і з успіхом використовується садівниками. Являє собою розлогий, прямостоячий, рясноквітучий, чагарник з міцними пагонами.
Цей високодекоративний сорт має тривалий період цвітіння, з червня по жовтень.
Гортензія волотиста 'Wim's Red'® починає цвісти раніше інших, в кінці червня - початку липня. Рясне цвітіння найкраще відбувається на сонячних ділянках. Цвіте на пагонах поточного року.
Як і всі інші сорти волотистих гортензій, 'Wim's Red'® любе родючі, вологі і дреновані грунти, краще чорнозем, суглинки. Але при цьому, на кислих грунтах забарвлення суцвіть набагато яскравіше, а на нейтральних грунтах - блідіше. Вологолюбний чагарник, влітку вимагає додаткового поливу.
Для даного сорту обрізку проводять щорічно. Починати обрізку гортензії волотистої 'Wim's Red'® потрібно починати раніше, до моменту набрякання бруньок. Ідеальний час для обрізки кущів кінець березня і початок квітня, тут затягувати не потрібно, адже це може спричинити затримку цвітіння на пару тижнів.
ART Garden завжди стежить за новими сортами рослин. І саме у нас Ви знайдете самі трендові сорти волотистих гортензій. Якщо Ви в захваті від цвітіння гортензії волотистої 'Wim's Red'®, то продовжите собі задоволення, посадіть цей сорт у спільній посадці з іншими сортами, які цвітуть з серпня по жовтень. Поєднання сортів різного періоду цвітіння - це чудовий спосіб урізноманітнити ваш сад і продовжити милування квітучими запашними чагарниками.
Click to order
Total: 
Способ доставки
Payment method
Made on
Tilda