Гортензія волотиста Pink Diamond

908
274,00
грн.
Форма: невеликий кущ.
Розмір: до 1,5 м в висоту, і до 1,5 м в діаметрі.
Листки: великі листя зеленого кольору.
Квіти: кулястої форми суцвіття діаметром 20-25 см, рожево-червоного кольору (відтінок залежить від складу та кислотності грунтів). Цвіте на пагонах минулого року
Грунт: росте на кислих грунтах.
Місце зростання: потребує напівтінистих місць, вологи і тепла.
Особливості: змінює забарвлення суцвіть залежно від хімічного складу грунту. Цвіте на пагонах минулого року.
Використання: для групових і одиночних посадок, для створення красивих живоплотів.
Високодекоративний, гарноквітучий, прямостоячий і швидко зростаючий чагарник. Пагони і гілки даного сорту гортензії прямостоячі і дуже потужні, тому кущ не розвалюється під вагою суцвіть або після сильного дощу і прекрасно тримає форму.
Форма суцвіть сортиу 'Pink Diamond': це витончені, пухкі суцвіття-волоті. Суцвіття на початку свого цвітіння білого кольору, потім рожевіють і поступово стають червонуватого відтінку. Довжина суцвіть 20-30 см, вони є медоносними і дуже ароматними.
Для посадки даного сорту гортензії краще вибирати невелику півтінь, тому що на сонячних ділянках зростання рослини може сповільнитися. Також бажано захищати рослину від сильних вітрів.
Молоді рослини даного сорту перші два роки після посадки краще вкрити на зиму. Надалі, у дорослої рослини проблем із зимівлею не буде.
Важлива особливість гортензії волотистої 'Pink Diamond' це те, що вона не вимагає сильної вологості, в порівнянні з іншими сортами волотистих гортензій. Полив може бути помірним.
Важлива перевага цього сорту гортензії - його довговічність, може рости до 60 років на одному місці.
Гортензії волотистій 'Pink Diamond' добре підходять слабо-кислі грунти, родючі, багаті на органіку, розпушені.
Літній період багатий на палітру фарб цвітіння. АРТ ГАРДЕН завжди пропонує великий асортимент сортів квітучих чагарників, троянд, дерев. Також у нас Ви зможете придбати не тільки класичні сорти деревовидних гортензій, але і безліч видів волотистих.
Click to order
Total: 
Способ доставки
Payment method
Made on
Tilda