Гортензія волотиста Magical Moonlight

908
274,00
грн.
Форма: невеликий кущ.
Розмір: до 1,7 - 1,9 в висоту, і до 2,5 м в діаметрі.
Листки: великі листя зеленого кольору.
Квіти: кулястої форми суцвіття діаметром 40 см, зелено-білого кольору (відтінок залежить від складу та кислотності грунтів). Цвіте на пагонах минулого року
Грунт: росте на кислих грунтах.
Місце зростання: потребує напівтінистих місць, вологи і тепла.
Особливості: змінює забарвлення суцвіть залежно від хімічного складу грунту. Цвіте на пагонах минулого року.
Використання: для групових і одиночних посадок, для створення красивих живоплотів.

Чудовий сорт волотистої гортензії. Назва сорту перекладається як "Магічне місячне світло". Пагони - міцні, жорсткі, прямостоячі.
Розміри: висота дорослого куща: найчастіше 1,7 - 1,9 м., Рідко - до 2,5 м .; діаметр крони: близько 1,5 м.
Листя: яйцевидної або еліптичної форми, насичено-зелені або темно-зелені.
Квітки: забарвлення суцвіть може дещо відрізнятися в залежності від освітленості місця, де росте гортензія. На сонячному місці - суцвіття спочатку біло-зеленуваті або кремово-зеленуваті, по мірі цвітіння вони стають чисто-білими, а до кінця цвітіння знову набувають зеленуватий відтінок. Якщо гортензія висаджена в півтіні - суцвіття будуть біло-зеленими або кремово-зеленими протягом усього цвітіння. За формою суцвіття спочатку більш округлі, потім - витягуються в області вершини і робляться чітко конусовидними. Суцвіття - щільні, довжиною від 15 до 40 см.
Період цвітіння: цвіте рослина рясно, з кінця червня - початку липня по вересень.
Зона зимостійкості: 5а (рослина рекомендується вкривати на зиму від морозів).
Вимоги до освітленості: добре росте й цвіте і на сонячних місцях, і в півтіні.
Вимоги до грунту: воліє дренированную, помірно зволожений, родючий грунт. Виносить застій води в грунті. Може рости на грунтах різної кислотності, але все ж краще розвивається на грунті із слабокислою реакцією pH.
Використання: рекомендується для одиночних або групових посадок в садах, парках, для прикраси парадних місць. Може вирощуватися в складі ландшафтних композицій.
Особливості агротехніки: в жаркий сезон рослина потребує періодичного поливі. Добре відгукується на підживлення добривом для гортензій.
Пропоновані саджанці прекрасно укорінені, красиві, щільні, як показано на фото.. Слід пам'ятати, що саджанці які відправляються, кожен місяць будуть виглядати по-різному - зовнішній вигляд залежить від ступеня їх розвитку, а отже, і від пори року. Ранньою весною і восени відправлені дерева і чагарники не мають листя або знебарвлюються, а у багаторічних рослин надземна частина часто ще не сформувалася. Ми обрізаємо деякі види, щоб краще їх пакувати.
В наших рослинах в горщиках  добре розвинений кореневий ком, а отже, їх можна садити в грунт круглий рік.
Click to order
Total: 
Способ доставки
Payment method
Made on
Tilda