Висота дорослого куща становить 1,2 – 1,5 м. Листя широке, щільне, насичено-зеленого кольору. На верхівках пагонів формуються розкішні квіти, діаметром 16 - 20 см. Кількість бутонів досягає 30 - 50 шт. Півонії розглянутого сорту повністю позбавлені махри. Пелюстки білі, з контрастною фіолетовою плямою біля основи. Розміщуються вони у 2 ряди. По краях пелюстки хвилясті. Рильця блідо-жовті, а тичинкові нитки світлі. Період цвітіння починається із червня-місяця.
Посадка та догляд Півонія Анастасія Сосновець віддає перевагу пухким, родючим і добре дренованим грунтам. Місце для вирощування багаторічника підійде відкрите та просторе. Саджанці рекомендується розміщувати далеко від будівель, високорослих чагарників та дерев. До посадкових робіт приступають восени, з останніх чисел серпня до початку вересня.
Догляд за півонією стандартний. Поливати його треба рідко, не більше 1 – 2 разів на тиждень. Витрата води - 6 - 7 л на один екземпляр. У серпні водні процедури скасовують. Землю в приствольних колах розпушують і очищають від бур'янів. Мінеральні підживлення вносять, коли розтане сніговий покрив. Щодо цього добре себе зарекомендував препарат Кеміра. Перед початком формування бутонів кущі корисно підгодувати калій-і фосфоровмісними складами (під час поливу). Зола також позитивно впливає на саджанці.
Навесні півонія треба обрізати. Здорові пагони вкорочують до першої живої нирки, а тонкі та слабкі – на 15 см. З метою профілактики багаторічник обробляють марганцевим розчином (на 10 л води 3 г). Як варіант можна використовувати 0,6% розчин мідного купоросу. На зиму рослину підв'язують, а кореневище накривають хвойним лапником. Кущ обертають мішковиною.