Хурма Шарон

489
437,00
грн.
Зверніть увагу на унікальний сорт хурми - ШАРОН. названа в честь долини «ШАРОН» в Ізраїлі, даний сорт хурми, ще називають «Тріумф».
Осбливості сорту : має міцний імуніте, тобто дерево дуже стійке до завнішних чиників. За рахунок чого має стабільне плодоношення.

Плоди дуже великі, до 250 г. Їх тонка, воскова, їстівна шкірка, при дозріванні має колір червоно-жовтогарячий колір, а мʼякоть помаранчева.
Хурма Шарон йдуть без кісточки та без терпкості, що дозволить Вам ще більше насолодитися її плодами з високими смаковими якостями.
По мірі дозрівання, фрукт помʼякшується до консистенції заварного крему, набуваючи більш багатограний солодкий смак з відтінками коричневого цукру.

Ранньою осінню, дивлячись на золотисті плоди хурми на прилавках, багато хто думає, що це заморський гість, і що збирати його у своєму саду - це мрія.
УЯВІТЬ собі, Ви будете мати ці екзотичні фрукти на своїй ділянці.
Ви забезпечите себе смачними плодами та сонячним настроєм під час збору врожаю на багато років.

Тим паче ціна для Вас буде всього лише 423 грн

Скільки садженців бронюємо?

Раджу скористатися акцією:
Замовляйте 5 саджанців та 1 отримайте в подарунок

Скільки садженців бронюємо?

Крупноплідна гібридна хурма Шарон одна з найпопулярніших селекцій, отриманих в результаті схрещування великоплідних сортів японської хурми та яблука. Сорт характеризується винятковими смаковими якостями, солодкою м'якоттю, що не в'яже, відсутністю кісточок.
У кліматичних умовах України дерево хурми Шарон виростає до 3 метрів заввишки, крона широка, округла, густа.

Плоди великі, середньою масою 200 - 350 г, при повному дозріванні темно-жовтогарячого забарвлення. М'якуш соковитий, світло-оранжевий з коричневими прожилками, солодкий, дуже високих смакових якостей. Вважається найсмачнішою хурмою. Морозостійкість до -24°C.

Посадка та вирощування саджанців хурми не вимагає особливих навичок від садівників, проте слід враховувати деякі фактори: відноситься до екзотичних, сонцелюбних рослин, краще буде рости та плодоносити на південних, сонячних, захищених від сильних вітрів ділянках. Перші роки саджанці рекомендуємо вкрити на зиму щоб уникнути підмерзання не здерев'янілої частини пагонів. Не потребує хімічних обробках, цей вид не схильний до захворювань. Необхідна весняна обрізка для формування крони та видалення сухих та зайвих гілок, що сприяє нормуванню врожайності, збільшення крупності плодів. У виснажені ґрунти навесні покровом рекомендуємо вносити азотовмісні, восени калійні добрива.
Made on
Tilda