Ялівець Блю Чіп

1482
269,00
грн.
Ялівець Блю Чіп (Juniperus horizontalis Blue Chip) – горизонтальний чагарник із сімейства Кіпарисові. Відомий високою стійкістю до різних захворювань вічнозелених рослин, у тому числі, грибків та гниття.
Форма: Плоска, крона стелиться, горизонтальної спрямованості.
Розмір: Ялівець горизонтальний Блю Чіп характеризується невеликою висотою - до півметра і широким діаметром - іноді більше 3 метрів.
Хвоя: Щільна, колюча. Голки дуже жорсткі, ростуть близько одна до одної, утворюючи красиві лінії. Хвоя яскравого зеленого кольору з віком може темніти (це залежить від умов утримання).
Коренева система: Глибока, середньо-росла.
Рекомендації щодо посадки: У тіні цей ялівець скидає голки, тому для нього потрібно вибрати добре освітлену частину двору. Для саджанця горизонтального Блю Чіп потрібно приготувати добре дреновану лунку, розмір якої перевищуватиме кореневу систему на 10-30 сантиметрів. Грунт підійде будь-який, для якнайшвидшого вкорінення його змішують з дерном або торфом.
Догляд: Відразу після посадки потрібно забезпечити гарне зволоження ґрунту. Для дорослої рослини надмірний полив буде згубним - його зволожують лише за необхідності. Удобрюють ялівці спеціально призначеними для цього засобами або добавками для хвойних.
Особливості: Вкрай зимостійкий сорт. Чудово почувається під щільним сніговим покривом. Фахівці з рослин відкритого грунту акцентують увагу на тому, що ялівці мають високі фітонцидні властивості.
Використання в дизайні: Прикраса альпінаріїв та кам'янистих схилів. Рідше ними прикрашають зимові сади чи лоджії.
Made on
Tilda