Рання Азія

22,00
грн.
Полуниця сорту Азія відрізняється потужною кореневою системою, що важливо для адаптації у нашому кліматі. Італійська «ніжка» здатна перенести зимові морози Середньої смуги, а під сніговим укриттям від 25...30 см. — чудово зимує.
Ягоди щільної консистенції з яскравим суничним ароматом придатні для вживання у свіжому вигляді, приготування різноманітних зимових заготовок та глибокої заморозки – відносяться до сортів універсального призначення.

Якщо ви хочете виростити десертну ягоду, яка підходить для заморожування, приготування джемів, а також вживання як свіжий десерт, купіть полуницю сорту Азія в інтернет-магазині «Art-Garden».

ОСОБЛИВОСТІ ПОСАДКИ І ДОГЛЯДУ
  • Грядку під висадку саджанців готують ще восени: вносять органічні та неорганічні добрива, покращують структуру ґрунту. Якщо ви хочете добитися більш ранніх врожаїв – формуйте високі грядки, щоб ґрунт краще прогрівався.
  • При посадці важливо розправити коріння і заглибити кореневу шийку.
  • Обов'язково полийте рослини, навіть якщо вологий грунт. Протягом терміну вегетації регулярно підживлюйте добривами. Корисно замульчувати грядки, тоді ягоди не стикатимуться із землею і збережуться від забруднення та гнилі.

Переваги покупки садженців Полуниці Азія в інтернет-магазині «Art-Garden»
  • Сорт стійкий до борошнистої роси, бактеріального опіку та грибкових захворювань.
  • Дозрівання дружнє, що дає можливість короткого терміну збирання врожаю.
  • Відмінна транспортабельність та придатність до зберігання.

Сезонность урожая: Ранняя

Вкусовые качества: Кисло-сладкая

Селекция: Италия

С этим товаром заказывают
Made on
Tilda