Малина чорна Кумберленд

390
87,00
грн.
Малина чорна Кумберленд – гібридний сорт середнього терміну дозрівання, з дуже великою силою росту як у ожини, росте розлогим колючим кущем, пагони виростають понад 2 метри завдовжки. Виведена у США характеризується дуже високою врожайністю.
Ягода середніх розмірів середньою масою до 5 грам, кисло-солодка, зерниста, м'якоть щільна, ароматна. Плодоношення рясна, тривала. Сорт стійкий до основних захворювань. Висока морозостійкість.
Висота куща до 2 метра з тонкими вигнутими пагонами, вкритими гострими численними шипами та густим восковим валетом. Кущі дуже декоративні як під час цвітіння, так і під час дозрівання – від верхівок до основи пагони посипані квітами, а під час дозрівання кистями чорних блискучих ягід із сизим нальотом між кістянками. На плодовій гілочці дозріває до 15 ягід масою близько 4 - 5 грам, округлої форми, чорно-фіолетового забарвлення, блискучі, з білуватим нальотом між кістянками, солодкі з присмаком і ароматом, що нагадує ожину, транспортабельні. Висока врожайність. Стійкість до захворювань висока, зимостійкий. Кореневих синів чорна малина не дає. Тому найкращим способом розмноження чорної малини вважається укорінення верхівки однорічних пагонів у липні-серпні.
Made on
Tilda