Добриво Мастер-Агро для Винограду 25г

218
23,00
грн.
Добриво Мастер-Агро для винограду NPK: 3.28.28 - високоефективне водорозчинне комплексне добриво для винограду з мікроелементами у формі хелатів. Випускається в оптимально підібраному співвідношенні NPK, спеціально збалансованих для харчування винограду на різних стадіях розвитку. Не містить хлор та натрій. Містить повний набір мікроелементів у формі EDTA. Швидко засвоюється рослинами, повністю розчинний, простий у застосуванні. Збалансоване співвідношення мікро- і макроелементів, амінокислот, фітогормонів і вітамінів задовольняє всі потреби рослин у поживних речовинах на різних стадіях розвитку, стимулює цвітіння, забезпечує активне формування зав'язі, сприяє збільшенню врожайності, покращує смакові якості, збільшує стійкість до захворювань, покращує.

Застосування:
Кореневе харчування: 5 г (1 год. ложка) на 2 л води.
Поливати рослини під корінь. Поливати потрібно 1 раз на 7-10 днів, у період вегетації рослин.
Листове харчування: 5 г добрива - 4 л води. Розчином удобрювати за схемою:

1. Для запобігання обсипанню зав'язі - за один-два тижні перед цвітінням.
2. Для поліпшення якості зав'язі перед розпусканням бруньок.
3. Для збільшення врожаю – через 8 – 10 днів після цвітіння.
4. Для збільшення цукру в ягодах – на початку дозрівання винограду.
5. Для підвищення морозостійкості куща – після збирання врожаю.

Витрата робочого розчину – 5л під кущ при кореневому харчуванні, при листовому харчуванні – до повного змочування листя.

Склад:
Азоту (N) – 3%, фосфору (Р2О5) – 28%, калію (К2О) – 28%, Fe – 0,2%, Cu – 0,05%, Mn – 0,1%, B – 0,04 %; L-амінокислоти (мг/кг): гліцин – 150, аргінін – 30, триптофан – 40; фітогормони (мг/кг): ауксини – 130; вітаміни (г/кг): В1 – 25, В2 – 35, В6 – 70, РР – 80.

Запобіжні заходи:
При приготуванні розчину використовувати гумові рукавички. Після роботи вимити обличчя та руки з милом. Зберігати добриво в сухому, прохолодному місці, окремо від харчових продуктів та ліків, у місцях, недоступних для дітей та свійських тварин.

Тип комплексного добрива: Мінеральне
Препаративна форма: Гранули
Концентрована форма добрива: Так
Країна виробник: Італія
Виробник: Valagro
Made on
Tilda