Рятувальник Полуниці та Суниці 3 мл + 12 мл

237
24,00
грн.
39,00
грн.
Високоефективний препарат проти абсолютної більшості комах-шкідників, що завдає серйозної шкоди сільському господарству та всіх видів хвороб.
  • У шкідників не виникає стійкість до препарату;
  • Ефективний при нормальних та підвищених температурах;
  • Препарат має токсичну дію на яйця, личинки та дорослу форму комах, пригнічує розвиток більшості грибкових захворювань;
  • Висококонцентроване фосфорно-калійне мікродобрива у складі препарату має антистресовий ефект, відновлює ріст і підвищує якість урожаю;
  • Прилипач, що входить до складу, підвищує ефективність і тривалість дії.
Завдяки наявності у своєму складі поверхнево-активної речовини покращується змочування поверхні листя та рослин, що сприяє кращому проникненню діючих речовин у рослину та зменшує витрату розчину препарату.

Склад діючої речовини: ацетоміприд 100г/л, фіпроніл 50/г, ПАР.

Фосфорно-калійне добриво з фунгіцидним ефектом та вираженою профілактичною та лікувальною дією проти більшості патогенів (P 2O 5+K 2O).

Спосіб застосування: Розчинити вміст 2-х пакетів в 8-10л води. Розчин ретельно розмішати та обробити 2 сотки.

Максимальна кратність обробки за сезон – 2.

Заходи безпеки: Під час роботи з препаратом використовувати засоби індивідуального захисту, не їсти, не пити, не курити. Слід уникати потрапляння препарату на шкіру та очі. Після роботи вимити з милом руки та обличчя.

Перша допомога: При попаданні препарату на шкіру чи очі промити їх чистою водою. При попаданні в шлунок – очистити шлунок, використати активоване вугілля, звернеться до лікаря.

Зберігання: зберігати у закритій заводській упаковці у недоступному для дітей місці, окремо від харчових продуктів та медикаментів при температурі від -10 до +400С.

Токсичність: 4 клас токсичності.
Термін зберігання: 4 роки.

Шкідник: Дворічна листовійка, жовтий агрусовий пилильщик, агрус, агрусова пагонна попелиця, агрусова п'ядениця, листова галлова попелиця, павутинний кліщ, смородинна склянка, смородинні галиці, чорнонос.
Норма витрати: 1 пакет 3 мл + 1 пакет 12 мл на 8-10 л води

Хвороби: Антракноз смородини, біла плямистість листя смородини та аґрусу, бокальчаста іржа, європейська борошниста роса аґрусу, махровість чорної смородини та смугаста мозаїка чорної смородини, стовпчаста іржа.
Норма витрати: 1 пакет 3 мл + 1 пакет 12 мл на 8-10 л води
Made on
Tilda