Фунгіцид Ридоміл голд МЦ 68 WG, 25 г

757
73,00
грн.
Фунгіцид Ридоміл голд МЦ 68 WG, 25 г — комбінований препарат системної і контактної дії за рахунок діючих речовин металаксилу-М та манкоцебу. Має трансламінарну й системну дію, що дозволяє діючій речовині проникати й поширюватися по всій рослині, захищаючи не тільки вегетативні (листя, стебла), а й генеративні (бульби, плоди, ягоди) частини. Ридоміл Голд МЦ 68 WG, в. г. має лікувальну, викорінювальну, антиспорулянтну і захисну властивості. Застосовується навіть при початку розвитку хвороби (не більше 5 % уражених рослин). Забезпечує захист картоплі під час зберігання у сховищах. Ридоміл Голд МЦ 68 WG, в. г. має тривалий період захисту — 14 днів, що на 4–6 днів довше, ніж в інших препаратів. Належить до класу малотоксичних препаратів (ЛД 50 > 2000 мг/кг). Нетоксичний для бджіл і птахів.

Головні переваги препарату:
  • Біологічно найефективніша комбінація системного і контактного фунгіцидів: надійний захист проти хвороб навіть за несприятливих погодних умов
  • Профілактична та лікувальна дія
  • Захист нового приросту і бульб
  • Контактно–системна дія

Застосування препарату:
Пакет 25 г розвести в 5 л води або пакет 50 г розвести в 10 л води для приготування робочого розчину, який використовувати згідно з рекомендованими нормами

Сумісність:
Сумісний з більшістю інсектицидів та фунгіцидів на відповідних культурах при збіганні термінів обробки. Рекомендується застосовувати в комплексній системі захисту з фунгіцидами Квадріс, Топаз, Скор. У разі виникнення ризику сильного розвитку хвороби витримувати коротші інтервали між обробками (10 днів). Уникати 3 обробок поспіль.

Максимальна кількість обробок за сезон — 3 (але не більше двох поспіль).

Термін очікування після обробки: огірки — 10 днів; картопля, томати — 14 днів; виноградники — 25 днів; цибуля (крім на перо) — 30 днів.

Made on
Tilda