Спаржа делікатесна "Снігова королева" (Корневище)

1286
82,00
грн.
Спаржа делікатесна "Снігова королева" - це один із найраніших овочів, і в цьому його додаткова цінність. Вона дуже корисна, т.к. містить багато вітамінів та мінералів, а також незамінну амінокислоту аспарагін, яка відіграє важливу роль у процесах метаболізму та благотворно впливає на нервову систему. Продукт низькокалорійний, тому для тих, хто на дієті, він особливо корисний. Усі різновиди городньої спаржі (біла, зелена та фіолетова) відносяться до одного ботанічному виду – спаржа лікарська. Його наукова назва "аспарагус" традиційно використовується в квітникарстві для позначення цієї рослини. У спаржі використовують для харчування молоді паростки, що з'являються з-під землі навесні.

Спаржа "Снігова королева" має світло-зелені пагони відтінком, головки мають світлий відтінок, майже білі, а м'якоть біла і ніжна. У висоту сягає 25см, її товщина 15мм, а вага близько 100г. Її можна варити та консервувати. На 1м2 посадок може зрости не більше 3кг врожаю, але і це дуже хороший показник.

Спаржа лікарська вирощується як харчова рослина. Вживають у їжу молоді соковиті пагони, що не вийшли із землі. Пагони містять 1,6-1,7% білків, серед яких є необхідний та цінний для організму лізин.

Спаржа лікарська вирощується як багаторічник, який здатний рости на одному місці 15-20 років. Перший урожай збирають приблизно на 3 роки після висадки кореневищ. Культура досить теплолюбна, але добре росте у середній смузі. Здатна витримувати сильні морози. Зростання пагонів починається, коли температура ґрунту досягає позначки 8°С. Потребує хорошого освітлення і тільки на відкритих місцях можна отримати хороший урожай. Невимоглива до вологості. Пред'являє підвищені вимоги до ґрунтових умов. Хороші пагони можна отримати тільки на багатих супіщаних ґрунтах

Магній, що входить до складу спаржі, благотворно впливає на нервову систему, а калій виводить зайву рідину з організму. У спаржі міститься фолієва кислота, яка сприяє кровотворенню. Спаржа повна при хворобах печінки та для лікування атеросклерозу та авітамінозу.
Вітамін А добре впливає підтримку зору. Цинк необхідний зміцнення кісткової тканини. А кальцій та фосфор корисний для кісткової системи людини.
З цим товаром купують також
Made on
Tilda