Фунгіцид Топаз 100 ЕС к. е. 3 мл

804
21,00
грн.
Топаз 100 ЕС, к. е. — спеціальний високоселективний системний фунгіцид проти бо- рошнистої роси, який має сильні лікувальну (3 доби) і профілактичну (7–8 діб) дії, що забезпечує надійний захист культур від борошнистої роси.
Топаз® 100 ЕС, к. е. широка реєстрація: препарат застосовують на чорній смородині й інших ягідних культурах, овочах (огірках), плодових і декоративних культурах, вино- граді. Надзвичайно ефективний за високих температур, тобто за умов, сприятливих для розвитку борошнистої роси. Топаз® 100 ЕС, к. е. має сильні трансламінарну і системну дії, завдяки чому поширюється по рослині і забезпечує тривалий захист. Препарат на- лежить до малотоксичних (ЛД 50 > 3000 мг/кг). Безпечний для користувачів і довкілля. Обов’язково обприскувати сорти яблук, чутливі до ураження борошнистою росою.

Головні переваги препарату:
  • Подовжена тривалість дії
  • Системна дія допомагає захистити всі частини рослини: швидке поглинання зменшує ризик змивання дощем
  • Захисна і лікувальна дія
  • Ідеальний партнер у сумішах для комплексного захисту

Сумісність:
Сумісний з більшістю фунгіцидів та інсектицидів на відповідних культурах при збіганні термінів обробки. Високоефективний проти чорної, аспергільозної та чорної пліснявоподібної гнилей ягід винограду (за даними Національного інституту винограду і вина).

Максимальна кількість обробок: яблуня — 3; ягідники, огірки — 2 за сезон.
Термін очікування після обробки — 20 днів.

Click to order
Total: 
Способ доставки
Payment method
Made on
Tilda