Рятувальник для Саду Універсальний 3 мл + 12 мл

228
24,00
грн.
39,00
грн.
Високоефективний препарат проти абсолютної більшості комах-шкідників, що завдають серйозної шкоди сільському господарству, та всіх видів хвороб.

  • у шкідників не утворюється стійкість до препарату;
  • ефективний при нормальних та підвищених температурах;
  • препарат має токсичну дію на яйця, личинки та дорослу форму комах; пригнічує розвиток більшості грибкових захворювань;
  • висококонцентроване фосфорно-калійне мікродобрива у складі препарату має антистресовий ефект, відновлює ріст і підвищує якість урожаю;
  • прилипач, що входить до складу, підвищує ефективність і тривалість дії.

Завдяки наявності у своєму складі поверхнево-активної речовини покращується змочування поверхні листя та рослин, що сприяє кращому проникненню речовин у рослину та зменшує витрату розчину препарату.

Склад діючої речовини: ацетоміприд 100 г/л, фіпроніл 50 г/л, ПАР.

Фосфорно-калійне добриво з фунгіцидним ефектом та вираженою профілактичною та лікувальною дією проти більшості патогенів (Р2О5+К2О)

Спосіб застосування: Розчинити вміст 2-х пакетів в 10 л води. Розчин ретельно розмішати та обробити 1-2 сотки.

Заходи безпеки: Під час застосування препарату забороняється забороняється їсти, пити та палити. Необхідно користуватись засобами індивідуального захисту. Після проведення робіт ретельно вимити з милом обличчя та руки.

Перша допомога: При попаданні препарату на шкіру або очі промити їх чистою водою. При попаданні в шлунок - очистити шлунок, використати активоване вугілля, звернутися до лікаря.

Максимальна кратність обробки за сезон -2.

Зберігати препарат у неушкодженій оригінальній упаковці у недоступних для дітей місцях та окремо від харчових продуктів та медикаментів.

Токсичність – IV клас токсичності.
Гарантійний термін зберігання: 4 роки.
Об'єм: 3 мл+12 мл

Шкідники: Зелена яблонна попелиця, кров'яна сливова попелиця, травневий жук, яблонна мідяниця, грушева мідяниця, яблонна плодожерка, яблонна моль, деревина в'їдлива, щитівка, гусень, златогузка, плодові кліщі, ящик , листовійки, ниркоїд, вишова та сливова мухи та ін
Норма витрати: 1 пакет 3 мл + 1 пакет 12 мл на 10 л води

Хвороби: Парша, плодова гнилизна, мцчниста роса, коренева гнилизна, кореневий рак, цитоспороз, хлороз, плямистість кісточкових (клястеропоріоз), кучерявість листя персика, плямистий некроз та ін.
Норма витрати: 1 пакет 3 мл + 1 пакет 12 мл на 10 л води
Made on
Tilda