Інсектицид Енжіо 247 SC к. с 3.6 мл

753
21,00
грн.
25,00
грн.
Енжіо 247 SC, к. с. — новий системно-контактний, надзвичайно потужний інсектицид, який містить дві діючі речовини. Препарат має широкий спектр знищуваних шкідників. На відміну від інших інсектицидів, ефективно діє при підвищених і низьких температурах та в посушливих умовах. Захисний період — більше як 20 днів. Контактна діюча речовина — лямбда-цигалотрин — проникає через кутикулу шкідників, спричиняючи їх швидку загибель. Системна діюча речовина — тіаметоксам — протягом години потрапляє в рослину, де накопичується в точках росту, забезпечуючи тривалий захист усієї рослини.

Застосування: упаковку (3,6 мл) розвести в 10 л води і приготувати робочий розчин, яким можна обробити 2 сотки. Для обприскування яблуні витрачають 2 л робочого розчину на молоде дерево, до 5 л — на дерево з великою кроною. Препарат належить до помірно токсичних (ЛД 50 > 310). Слід дотримуватися загальних правил індивідуального захисту, захищати бджіл і корисну ентомофауну.

Головні переваги препарату
  • Поєднання потужного нокдаун–ефекту з тривалим періодом захисту рослини зсередини
  • Ефективний проти широкого спетру шкідників, у тому числі прихованоживучих, незалежно від погодних умов
  • Зручний і безпечний в бакових сумішах
  • Дві діючих речовини з різними механізмами дії унеможливлюють появу резистентності

Особливості застосування:
Не застосовувати в екстремальних погодних умовах, коли комахи перебувають у стресовому стані. Енжіо дуже ефективний за температур в широкому діапазоні, на відміну від інших інсектицидів. Оптимальна температура застосування Енжіо — від +8 °С до +25 °С.

Зеон-технологія:
Препаративну форму Енжіо виготовлено за Зеон–технологією. Це концентрат мікрокапсульованої суспензії, яка подовжує дію піретроїдного складника препарату та покращує термостабільність інсектициду загалом, фотостабільність і стійкість до опадів.

Сумісність:
Енжіо можна змішувати з загальновживаними фунгіцидами, регуляторами росту рослин на відповідних культурах. При використанні бакових сумішей пестицидів слід дотримуватись рекомендацій компанії-виробника щодо сумісності кожного препарату-компонента бакової суміші.

Максимальна кількість обприскувань за сезон — 2.


Термін очікування після обробок: цибуля, капуста — 14 днів; яблуня, картопля, томати, горох, буряки, виноградники — 20 днів.

Click to order
Total: 
Способ доставки
Payment method
Made on
Tilda