Рання Клері

1012
11,00
грн.
15,00
грн.
ОПИС: Саджанці полуниці Клері не вимагає ретельного догляду, сорт не чутливий до захворювань кореневої та листяної системи. Квіти стійкі до заморозків. Врожайність від середньої до високої з гектара збирають до 10 т плодів. Також слід відзначити універсальність «Клері», вона підходить для заморожування, консервування та вживання у свіжому вигляді.

Кущі розлогі, сильнорослі, продуктивні, компактні, з високим стеблом і великою кількістю вусів. Цвітіння полуниці відбувається на початку травня, самі квіти стійкі до несприятливих погодних умов.

Полуниця відрізняється витривалістю, відмінною зимостійкістю та гарним рівнем посухостійкості. Ефективно протистоїть захворюванням кореневої та листяної системи.

ОСОБЛИВОСТІ ПОСАДКИ І ДОГЛЯДУ
  • Грядку під висадку саджанців готують ще восени: вносять органічні та неорганічні добрива, покращують структуру ґрунту. Якщо ви хочете добитися більш ранніх врожаїв – формуйте високі грядки, щоб ґрунт краще прогрівався.
  • При посадці важливо розправити коріння і заглибити кореневу шийку.
  • Обов'язково полийте рослини, навіть якщо вологий грунт. Протягом терміну вегетації регулярно підживлюйте добривами. Корисно замульчувати грядки, тоді ягоди не стикатимуться із землею і збережуться від забруднення та гнилі.

Переваги покупки садженців Полуниці Клері в інтернет-магазині «Art-Garden»
  • Сорт стійкий до борошнистої роси, бактеріального опіку та грибкових захворювань.
  • Дозрівання дружнє, що дає можливість короткого терміну збирання врожаю.
  • Відмінна транспортабельність та придатність до зберігання.

Сезонность урожая: Ранняя

Вкусовые качества: Очень сладкая

Селекция: Италия

Click to order
Total: 
Способ доставки
Payment method
Made on
Tilda