Гейхера Лайм Мармелад

1556
260,00
грн.
Лимонно-зелене сильно гофроване листя буде гарним доповненняму садових композиціях, та як  окремий декор в контейнерах. Колір листя практично не змінюється протягом усього сезону. На початку літа над листям розпускаються мітла маленьких дзвіночків кремово-білого кольору.

Сорт Лайм Мармелад відрізняється дуже енергійним зростанням. Кінцева висота в саду: 25 см, ширина: 50-60 см. Стійкий до шкідників та хвороб. Зона зимостійкості: 4 (сорт надійно стійкий до морозів по всій території України). Відмінно підходить для освітлення тінистих ділянок. Добре переносить спекотні літні температури навіть на півдні.

Посадка:
Місце має бути не надто затінене, але в той же час, без прямого полуденного сонця, найкраще підходить слабка півтінь. Сорти зі світлим листям віддають перевагу менш освітленим місцям, а сорти з темним листям переносять порівняно більше сонця.

Ґрунт повинен бути легким, пухким, повітропроникним і багатим на органіку. Переважно слабко кисла чи нейтральна. Бажано поліпшити ґрунт у місці посадки, викопавши відносно велику яму і засипавши її ґрунтосумішкою з додаванням розпушувача (агроперліт або великий річковий пісок) і органіки (наприклад, торф або перегній, що добре перепрів). Розпушувача та органіки можна не шкодувати.

Важливо висадити гейхеру на той же рівень, на якому вона росте в горщику – не заглиблюйте нижче за цей рівень! Точка зростання не повинна опинитися під землею!

Гейхери люблять досить вологий ґрунт, але водночас погано переносять тривале перезволоження. Не поливайте, якщо ґрунт вологий. Підгодовувати слід дуже обмежено – не треба часто вносити добрива. Ближче до осені підживлення виключити зовсім.

Санітарну обрізку проводять ранньою весною, видаляючи старе та гниле листя. Раз на 3-4 роки роблять омолоджуючий поділ. Ділити теж краще навесні.
Made on
Tilda