Пеннісетум Лісохвостий Літтл Банні

1555
110,00
грн.
Пеннісетум Лісохвостий Літтл Банні.
Пеннісетум Лісохвостий Літтл бані - низькорослий сорт пишного багаторічника. Рослина відноситься до декоративних злаків, що отримали назву "фонтан трава". Це кореневищна трав'яниста рослина, яка утворює дуже щільні розетки з безлічі лінійного листя, виростає у висоту, разом з суцвіттями, від 30 сантиметрів.  Дуже швидко зростаюча трава.
Все літо буде прикрашати ваш сад.  Листя шаблевидне, витончено вигнуте, колючі, в ширину досягають до 5 сантиметрів, пофарбовані в насичений світло-зелений колір, глянсові, восени вони сохнуть і жовтіють. Він не виробляє додаткового пір'я, тому не буде повторно засіяний у вашому саду.У період з серпня по вересень-жовтень на верхівках стебел пеннісетуму з'являються пухнасті колосоподібні суцвіття, до 30 сантиметрів у довжину, пофарбовані в блідо-кремовий відтінок. Можуть залишатись на рослині до зими. При повній зрілості насіння легко збирають. Суцвіття складаються з волохатих щетинистих ворсинок довжиною по половині сантиметра кожна. Вони не мають особливих декоративних властивостей, але все ж таки надають рослині якусь родзинку. Засушені колоски не розпадаються, за рахунок чого з них часто компонують сухі композиції. Пеннісетум – це тропічна трава, отже, йому потрібне тепло та високий рівень освітленості. Високий рівень освітлення допомагає зберегти компактність рослини, а також збільшує кількість бічних гілок. Так як ця трава для теплого сезону, вона зростатиме енергійніше за довгих денних світлових періодів. Культура потребує захисту від холоду.

Для посадки використовують родючий, слабокислий ґрунт із дренажем. Рослина погано переносить надлишок вологи, тому полив виробляють лише під час посухи. Як тільки восени трава стане коричневою, ви можете зрізати її до землі, коли захочете. Найпоширенішим і найефективнішим методом розмноження перистощетинника в помірних широтах є насіннєва. Краще вирощувати колоски не одразу на ділянці, а через розсаду. Приступати до процесу необхідно ближче до середини весни.

Пеннісетум чудовий архітектурний елемент у саду. Він надасть квітнику легкості та легкості. У ландшафтному дизайні така рослина буде прекрасним доповненням у різних композиціях. Як альтернатива, пеннісетум відмінно підходить для околиць, особливо для різких скупчень, масових посадок або посадок уздовж схилів. Також чудово виглядає в композиціях зі свіжих або сушених квітів і по-справжньому прекрасний в осінньому декорі. Прекрасний вибір для саду, але також гарний вибір для посадки у вуличних горщиках та контейнерах. Використовуйте його або в задній частині, або всередині контейнера, в оточенні дрібніших рослин і тих, які виступають за краї. Пеннісетум виходить досить великий, щоб його можна було вирощувати окремо у відповідному контейнері. Зверніть увагу, що при вирощуванні рослини у вуличних контейнерах та кошиках, йому може знадобитися більш частий полив, ніж у дворі чи саду
Made on
Tilda