Незабудка Мон Амі Блю (Mon Amie Blue) Р9

1246
85,00
грн.
Незабудка Мон Амі Блю (Myosotis sylvatica Mon Amie Blue) – чарівна, однорічна рослина з дуже раннім терміном цвітіння. Виростає до 20-25 см, досягає 15-20 см завширшки. Акуратний, світло-зелений, облистяний кущик покривається дрібними, до 8 мм, квітами, які розкриваються набагато раніше за дворічні аналоги. Милуватися цвітінням цієї рослини можна відразу з настанням весни. Незабудки вирощують у контейнерах та на клумбах, використовують для прикраси альпійських гірок та кам'янистих садів, поєднують з іншими низькорослими квітами.

Незабудка Mon Amie Blue: особливості
  • висота рослини-20-25 см, ширина - 15-20 см;
  • розмір квітки – до 8 мм;
  • цвітіння – весна;
  • відмінна холодостійкість і тіневитривалість;
  • невибагливість до умов вирощування та догляду.

Насіння незабудки Мон Амі Блю: правила посадки та вирощування
Насіння незабудки вирощують розсадним методом:
Відповідні ємності наповнюють живильним, пухким субстратом, з реакцією 5,6-5,8 рН;
По поверхні рівномірно розкладають насіння, присипати їх землею не потрібно, а ось звільнити грунт можна з пульверизатора, після чого ємність накривається склом або плівкою. Оптимальні умови проростання насіння – не менше 40% вологості та приблизно 20-23 ° C градусів тепла;

Поява перших сходів очікується за 3-5 днів. Коли насіння проросте, плівку потрібно буде прибрати, рослини чудово будуть почуватися на освітленому сонцем підвіконні при температурі близько 18-20 ° C;

Незабудку потрібен помірний полив, щоб ґрунт між рослинами не пересихав;
Пікірування розсади проводиться приблизно через 4-5 тижнів після появи сходів. Пересаджувати незабудку потрібно в більш просторі ємності та підтримати рослину комплексними добривами.
Висаджувати рослину потрібно в удобрений, пухкий ґрунт, з достатнім природним освітленням або в легку півтінь. Розсаду можна висадити як на початку травня, так і в серпні, прикривши рослину від перших заморозків. Така квітка зацвіте на вашій клумбі вже у квітні.
Made on
Tilda