Гіпоестес "Confetti White"

1623
80,00
грн.
Гіпоестес є вічнозеленою рослиною, що має пряме відношення до сімейства акантових. У природі зустрічається на острові Мадагаскар, а також у тропічних областях Південної Африки. Найменування цієї рослини перекладається з грецької мови - "hypo" - під і "estia" - будинок. І це має безпосередній зв'язок із будовою квіточок, оскільки квітки прикриті приквітниками. До цього роду ставляться як трав'янисті рослини, і чагарники. Всі вони досить невисокі і рясно гілкуються. Погано розташовані листочки яйцеподібної форми мають зубчасті або рівні краї. У них дуже ефектне забарвлення, так, по поверхні зеленого листка розкидані дрібні плями, які можуть бути різноманітних відтінків, наприклад, рожеві, білі або кармінно-червоні. Квіти зібрані в напівпарасольки або голівки. Зрощені разом приквітки мають вигляд покривала, а біля їхньої основи знаходиться від 1 до 3 квіточок.
Гіпоестес "Confetti White" - на білуватому листі намальований витончений візерунок кремового відтінку. Виростає до 30 см заввишки.

Особливості догляду:

Освітленість
Ця квітка дуже світлолюбна, але при цьому вона потребує розсіяного світла. Від прямих променів сонця йому потрібно притінення. Взимку гіпоестес потребує так само яскравого світла, і тому в цей період йому рекомендовано підсвічування лампами денного світла. У тому випадку, коли рослина не отримує достатньої кількості світла, на її листі починають поступово зникати плями.

Температурний режим
Досить теплолюбна рослина. Так, у теплу пору року рекомендована температура від 22 до 25 градусів, а в холодну - вона не повинна бути меншою за 17 градусів. А ще його слід захистити від протягів та не допускати різких змін температур.

Вологість
Потрібна підвищена вологість повітря. Рекомендовані систематичні обприскування листя. Для цього треба використати виключно м'яку воду. Також можна в піддон покласти мох або керамзит і влити води, проте варто врахувати, що дно горщика не повинно торкатися рідини.

Як поливати
У теплу пору року полив має бути рясним. Рослину поливають після підсихання верхнього шару субстрату. Грунт у горщику в жодному разі не повинен просохнути повністю, інакше гіпоестес скине все листя. З настанням осені починають поступово зменшувати кількість поливів. А в зимові місяці його поливають лише після 1 або 2 днів після просихання верхнього шару субстрату.
Підживлення
Підживлення проводять у березні-жовтні 1 раз на 3 або 4 тижні. Для цього використовують добрива з підвищеним вмістом калію (для яскравості забарвлення листя).

Особливості пересадки
Пересадку проводять щорічно навесні. Для більшої декоративності треба прищипувати пагони кущика (для рясного розгалуження). Кожні 2 чи 3 роки ці квіти рекомендується замінювати на нові. Для створення відповідної землесуміші треба з'єднати перегній, листову землю, пісок, а також торф, взятий у пропорції 1:2:1:1. Кислотність має бути приблизно рН 5-6. Не забудьте про добрий дренаж.


Made on
Tilda