Флокс шиловидний "Мак Даніелс Кюшон"

1203
95,00
грн.
Група рослин: багаторічна рослина.
Габітус: подушкоподібний, стелеться.
Форма: утворює вічнозелені килими діаметром до метра і висотою близько 15-17 см. Стебла лежачі з швидко вкорінюються пагонами і дуже короткими міжвузлями суцільно покритими тісно сидячим дрібним, вузьким, гострим і жорстким листям. Стебла закінчуються квітконосами, що несуть один-два рожевих квітки кожен. Флокс шилоподібний McDaniel's Cushion зимостійкий, світлолюбний, посухостійкий і не виносить застою вологи.
Листя: сіро-зелені, довжиною до 5 см, лінійні, вузькі, загострені, злегка колючі, жорсткі, густо сидять на пагонах. Шилоподібні флокси Мак Даніелс хороші тим, що з ранньої весни і до морозів їх дернини залишаються смарагдово-зеленими, навіть під снігом зберігаючи свою зелень.
Цвітіння: малиново-рожеві квіти, діаметр до 2,5-2,8 см, зібрані по 5-7 шт. в невеликі суцвіття, іноді поодинокі з сильним яскраво вираженим запахом. Цвітіння настільки рясне, що під покровом квітів зовсім не видно зелені.
Час цвітіння: травень-червень, можливе вторинне цвітіння (менш рясне) в серпні-вересні.
Ставлення до світла: Флокс Мак Даніелс Кюшон любить багато світла і сонця, виносить легке затінення. При нестачі світла не цвіте, слабшає і може загинути. Вологість: флокс шиловидний витримує посуху і не переносить застою вологи. Може загинути від підтоплення талими водами або під час тривалих відлиг, в зв'язку з цим варто висаджувати на піднесених місцях або на схилі.
Вид ґрунту: Phlox McDaniel's Cushion добре себе почуває на бідних, сухих і вологих пухких ґрунтах, що добре пропускають вологу. На родючому ґрунті вони дають дуже багато зелені і гірше цвітуть. У природі Флокси шиловидні ростуть на дуже бідних ґрунтах, що мають нейтральну кислотність. Для того щоб висадити флокси в кислий ґрунт, його треба обробити вапняком.
Посадка / догляд: догляд за флоксом шиловидним McDaniel's Cushion зводиться до прополки, поливу і підживлення: перед цвітінням, в період активного росту рослин, бажано підгодувати їх азотно-калійними добривами, а в середині літа - внести повне мінеральне добриво. Так як коренева система у ґрунтопокривних флоксів розміщується неглибоко, на глибині від 5 до 15 см, рослини можуть обходитися невеликим шаром землі. Рекомендована відстань між рослинами 20-30 см одна від одної, і через 1-2 роки флокси утворюють суцільний килим.
Застосування: Флокс McDaniel's Cushion застосовується в групових посадках, є справжньою окрасою квітників, міксбордерів, кам'янистих садків, альпійських гірок, кам'янистих терас, в щілинах між камінням, на підпірних стінках або між плитами садових доріжок та інших видів квіткового оформлення садів і ландшафтів. Дуже ефектно виглядають килими з флоксів.
Кліматична зона / зона морозостійкості: 3 морозостійка для всієї території України при елементарному догляді (мульчування, добриво, полив).

Made on
Tilda