Вейгела "Eva Rathke"

1484
149,00
грн.
Вейгела "Eva Rathke" (Weigela x hybrida) - це красивоквітучий, декоративно-листяний чагарник, гібрид між вейгелою корейською і вейгелою рясно квітучою.
Крона куляста, розлога. Щорічно наростає завширшки та висоту 20-30 см, доросла рослина досягає у висоту до 1,5-2 м, діаметр крони до 3 м. Цвіте у червні-серпні. Квітки утворюються на пагонах минулого року. Цвітіння щедре і тривале, може цвісти повторно, у вересні, але менш пишно. Під час цвітіння кущ густо покривається численними великими квітками до 4 см. Квітки дзвонові, блискучі, криваво-червоні зовні, світліші всередині. Мають приємний ніжний аромат.
Вейгели під час цвітіння приваблюють у сад безліч маленьких пташок-комах, з довгим хоботком дуже схожих на колібрі. Листя широкоеліптичні, світло-зелені. Восени окантовка стає червоно-білою довжиною 6-8 см. Чагарники, що ростуть на відкритій сонячній ділянці, мають майже коричневе листя. Пагони рівні, бічні нахилені, з роками дерев'яніють.
Вейгела має добре розвинену кореневу систему, завдяки чому легко пристосовується до ущільнених ґрунтів. Квітка любить багато світла. Тому, щоб вейгела цвіла яскраво і рясно, відведіть їй відкриту, добре освітлену, захищену від протягів та вітрів ділянку. Хоча можна садити її й у півтіні, але тоді квіток буде менше. Що стосується ґрунту, то вейгелам потрібний добре удобрений, пухкий, вологопроникний ґрунт. Застою води рослина не терпить, тому при посадці використовуйте дренаж. На вологих ґрунтах вейгели не цвітуть. Рослина морозостійка (але молоді рослини потрібно вкривати), майже не схильна до хвороб і шкідників (може уражатися попелицями). Довговічність 50 років. Ідеально підходить для створення живої огорожі, для групових посадок, створення бордюрів, для солітерних посадок, з них виходять чудові штамбові рослини.
Made on
Tilda