Дейція Tourbillon Rouge

339
127,00
грн.
Дейция Tourbillon Rouge. Прекрасний сорт дейції гібридної або дейції величної. Під назвою «дейція гібридна» об’єднуються садові форми, отримані від схрещування різних видів дейції. Назва даного сорту звучить в перекладі як «Червоний вихор».
Це декоративний чагарник з вертикальними, гнучкими стеблами. Він малого і середнього розміру, підкорює своїми захоплюючими квітками навесні. Він виростає до 150 – 200 см у висоту і до 120 см. Листки світло-зеленого кольору, вузькі, овальні, грубі. Вони досягають в довжину від 6 до 10 см. Квітки відносно великі, зіркоподібні, зібрані в пухкі суцвіття. Пелюстки рожеві, затінені, з вузьким білим краєм з внутрішньої сторони і світлим центром. Із зовнішнього боку вони темно-рожевого кольору з фіолетовим відливом. Квітки злегка ароматні. Ця рослина цвіте рясно. Темпи зростання середні. Морозостійкість середня: ця рослина витримує зниження температури до -20 ° C.
Дейція Tourbillon Rouge не надає особливих вимог до ґрунту, але вважає за краще сонячну експозицію. Виносить і півтінь. Найкраще росте в помірно вологих гумусних ґрунтах. Рослина чутлива до посухи і низьких температур. Рекомендується для парків і великих садів. На жаль, не підходить для освіти живоплотів. Обрізка здійснюється після цвітіння. Період цвітіння: травень-червень.

Made on
Tilda