Шовковиця (щеплена) великоплідна Шеллі

1260
359,00
грн.
Шовковиця "Шеллі" - це унікальний сорт, його плоди просто гігантські, вони виростають більше 5 см, а важити одна ягода може 10г. Темно-фіолетові, блискучі, апетитні, вони мають дуже приємним ароматом і смаком. Це найбільш великий сорт в нашому регіоні. Листя також відрізняються масштабністю - можуть вирости до 50см. Дозріває рано - в кінці весни дає перші ягоди. Далі плодоносить протягом місяця. Переваги сорту вельми великі ягоди для шовковиці, що володіють хорошими смаковими якостями відмінно переносить зимівлю не боїться захворювань скороплідних сорт - до середині травня виростає пагін з декількома ягодами, якщо в квітні зробити окулірування сорт може задовольнятися затіненим ділянкою, однак на сонці ягоди виростають більш солодкі.
Щеплені на підвій дикої шовковиці. Через рік вже дає ворожай!!! Плодоношення у декілька разів більше ніж у звичайної шовковиці.

Користь плодів шовковиці
Плоди шовковиці дуже корисні. Вони багаті пектинами і каротином, а також вітамінами В, С, Р, рутинному. Дуже добре допомагає при порушенні обміну речовин, пороці серця, недокрів'ї, кашлі. Сік використовують при запаленнях в горлі і виразках в ротовій порожнині. Відвар з гілок також застосовують в лікувальних цілях: він допомагає при ревматизмі і підвищеному тиску. А відвар з листя знижує цукор у крові та є імунностімулятором. Коріння шовковиці також знайшлося застосування - вони розріджують мокротиння, тобто є відхаркувальний засіб. Цікаві факти про шовковицю. Тутового дерева називається шовковицею, тому що його листям вживає в їжу тутового шовкопряда. Вважається, що дерево захищає від злих духів. Жінки Сходу обов'язково носять обереги з його деревини або кори. Олександр Македонський любив напій з тутових ягід, цілющу силу якого він зазнав на собі під час походів на Персію і Індію. Шовковиця визнаний символ сім'ї, сімейних традицій і шанування батьків. У багатьох країнах є традиція накривати столи саме під шовковичним деревом і збиратися за ними всією сім'єю. Дуже хороша традиція.
Made on
Tilda