Надранній Юліан

1614
137,00
грн.
Виноград Юліан - дуже швидко завоював популярність, незважаючи на безліч схожих за своїми якостями сортів, виведених останнім часом. З упевненістю можемо сказати, це нова їдальня гібридна форма, аматорська селекція Капелюшного В.У. Отримана внаслідок схрещування сортів Кеша × Різамат.

Головна перевага - надранні терміни дозрівання, 95-105 днів, висока врожайність, ошатні грона з відмінними товарними якостями. Квітка двостатева.

Кореневласні саджанці Юліана великої сили зростання. Кетяги дуже великі, схожі формою на батьківський сорт Різамат. Ягоди великі, красиві, рожевого кольору, смакові характеристики високі, смак гармонійний, м'якоть щільна, хрумка, шкірка тонка, з хорошим цукровим накопиченням. Пагони визрівають рано і майже на всю довжину приросту, приживання саджанців хороша.

Саджанці винограду Юліан мають розвинену кореневу систему. Навантаження на кущ 40-45 очок, обрізання 8-10 очок. Для отримання високоякісного врожаю необхідне нормування гронами та суцвіттями. Товарність і транспортабельність грон дуже висока, має попит на ринку.

В результаті спостережень відзначено високу стійкість до гібридних захворювань та сірої гнилі на рівні 2,5-3 бали. Морозостійкість до -24 °С. У північних регіонах України вирощується як укривний виноград.
З цим товаром купують також
Made on
Tilda