Дерево-сад Яблуня "Грінстар+Пінк Леді+Джероміні"

123
399,00
грн.
Яблуня Грін Стар зимовий сорт яблунь, новий серед зеленоплодных сортів. Плоди : відрізняються тривалим терміном зберігання, рівномірним дозріванням і кисло-солодким гармонійним смаком. Плоди зеленого забарвлення, без рум'янцю, середніх розмірів, до 200 грам, рівномірно дозрівають в кінці вересня - початку жовтня. Грін Стар сорт яблуні Бельгійської селекції отримано від схрещування Делькорф з Гренні Сміт , стійкий до парші.
Яблуня Пінк Леді - зимовий австралійський сорт яблуні, отриманий в результаті схрещування Голден Делішес і Леді Вільямс. Сорт Пінк Леді належить до групи сортів з найбільш пізнім терміном дозрівання. Дерево середньо росле з конусоподібною кроною у молодих дерев, з широко округлою, густо гіллястою - у дорослих плодоносних дерев. Цвіте яблуня в середньопізні строки. Плоди одномірні, великі, середньою масою 190-210 г. Форма плодів округло-конічна, іноді асиметрична. Забарвлення плодів - інтенсивний червоний рум'янець на світлому жовто-зеленому тлі по всій поверхні плоду. Шкурка тонка. М'якоть біла, на зрізі швидко темніє, середньо соковита, щільна, хрустка. Володіє високими смаковими якостями. Смак кисло-солодкий. Знімна стиглість плодів настає в жовтні. Споживча стиглість - з грудня. Зберігаються плоди протягом 8-10 місяців (в холодильнику). Транспортабельність - відмінна (при дотриманні правил упаковки). Призначення плодів - використання в свіжому вигляді, для тривалого зберігання і переробки.
Яблуня Джероміні червоном’якотні – чудовий урожайний сорт яблуні, осіннього терміну дозрівання з червоною м’якотттю
Плоди цього сорту, володіють красивим зовнішнім виглядом, як і багато ґатунків, але головне достоїнство – це м’якоть «Джероміні», вона володіє не тільки чудовими смаковими якостями, але і красивим кольором. Плоди яблуні середніх розмірів, гладкі, правильної, подовженої форми.
Шкіряка гладка, тонка, з тонким шаром воскового нальоту.
При зйомі плодів м’якоть щільна, практично не змінюється протягом зберігання. Термін дозрівання – початок вересня. Володіє високою врожайністю, хорошою транспортабельністю і прекрасним товарним видом плодів.
Made on
Tilda