Дерево-сад Яблуня "Ред Чиф+Ерлі Женева+Голден"

124
475,00
грн.
Дерево-сад Яблуня "Ред Чіф + Ерлі Женева + Голден"

Яблуня "Ред Чіф" - це новий зимовий сорт з високою товарною якістю плодів. Належить до сім'ї Делішес. Знімна зрілість настає наприкінці вересня, споживча – у грудні. Менш вимогливий до ґрунтово-кліматичних умов, клон популярного в недалекому минулому американського сорту Ред Делішес. Відрізняється великоплідністю, транспортабельністю, лежкістю, відмінними товарними та смаковими якостями плодів. Дерево слаборосле, дуже скороплідне та врожайне. Середня стійкість до парші, підвищена стійкість до борошнистої роси та бактеріального опіку. Плоди дуже великі, масою 180-250г, довгасто-конічні, червоні. М'якуш світлий, із зеленим відтінком, соковитий, щільний, солодкий з ароматом. Має підвищений купівельний попит. Плоди транспортабельні, добре зберігаються до весни.
Яблуня "Женева ерлі" - це дуже ранній сорт, є знахідкою для дітлахів, оскільки дозріває на 8 днів раніше за Білий Налив. У холодильнику зберігаються близько трьох тижнів. Пропоную дерева щеплені на низькорослій підщепі М-26. Завдяки цьому плодоношення вступають з 2-го року і дають щорічне плодоношення до 50кг. з дерева. До ґрунту дерева не вимогливі, переносять високе залягання води. Зимостійкість висока.
Яблуня "Голден Делішес" – це зимовий сорт. Вперше було виявлено на території одного зі штатів США, причому його справжнє походження досі невідоме. Цей сорт має безліч позитивних характеристик, тому на даний момент його вирощують практично в усьому світі. Яблуня Голден Делішес відноситься до середньорослих дерев, доросле дерево досягає 3 метрів. Гілки утворюють густу крону конусоподібної форми. Яблука виростають досить великими (120-220 г). Зрілі плоди мають золотисто-жовтий колір із зеленими вкрапленнями. Шкірка навпомацки шорстка, сухувата. Однією з переваг сорту Голден Делішес вважається те, що фрукти не опадають з гілок навіть у пору зрілості. Крім цього, відзначають солодкий, десертний смак яблук. При посадці яблуні сорту Голден Делішес необхідно пам'ятати, що вона потребує додаткових запилювачів.

Позитивні якості саджанця
  • економія посадкового простору
  • висока врожайність
  • самоплідний
  • унікальний, незвичайний, екзотичний вид плодоносного дерева
  • почергове плодоношення протягом усього сезону збору врожаю
Made on
Tilda