Дерево-сад Яблуня "Голден+Глостер+Ера"

125
475,00
грн.
Яблуня "Голден" - це надзвичайно смачні плоди, із золотисто-зеленою шкіркою, кисло-солодким смаком та тонким, але вираженим ароматом. Яблуня цього сорту вже підкорила Францію та Італію, де вона переважає в нових яблуневих садах. Термін дозрівання: зимовий сорт, кінець вересня – перша декада жовтня. Квіти/плоди: плоди великі, одномірні, золотаво-зеленого кольору. Шкірка гладка, не надто тонка, із дрібними зеленими крапками. М'якуш кремовий-жовтий, щільний, дрібнозернистий, солодкий з невеликою кислинкою, з тонким динним ароматом. зрошувальна транспортабельність. Зберігаються до середини весни. Сприятливі умови: зимостійкість – середня. Стійкість до хвороб також є середньою. Вимагає регулярної обрізки.
Яблуня "Глостер" - це сорт німецької селекції, отриманий від схрещування сортів Річард Делішес та Глоккенапфель. Сорт Глостер добре пристосований до умов вирощування в Україні. Плоди досить великі, масою 165-200г округло-конічні, темно-червона, шкірка блискуча, міцна. М'якуш кремовий, соковитий, кисло-солодкий. Знімати яблука з дерева рекомендується наприкінці вересня – на початку жовтня. Найкращих смакових якостей, плоди досягають до кінця грудня, зберігаються у прохолодному приміщенні до квітня. Дерево росте швидко, крона пірамідальна чи овальна, густа. Рекомендується своєчасне обрізування. має високу зимостійкість. Стійкість до борошнистої роси висока, до парші – середня.
Яблуня "Ера" - це сорт швейцарської селекції із серії червоном'ясих яблук Redlove. Оригінатор – селекціонер Маркус Кобелт. Має блискучу темно-вишневу кору, при зрізі деревина насичено-рожева. Цвіте темно-малиновим кольором. Листя з червоним відливом. Родзинкою сорту є червона м'якоть плодів. Сорт Ера – ранньозимовий. Дозріває з кінця вересня і добре зберігається до Нового року в холодних умовах. Добре переносить транспортування. Вступає в період плодоношення досить швидко – на другий рік після посадки. Дерево слаборосле, формує невелику в діаметрі крону. Темно-червоні округлі плоди середньому досягають маси 160г. Смак кисло-солодкий, з гармонійним співвідношенням кислот та цукрів. Добре зимує у наших широтах. М'якуш на зрізі не окислюється, сорт придатний для вживання у свіжому вигляді, але також з нього виходять чудові пюре, фруктові салати або сушіння.
Made on
Tilda