Дерево-сад Яблуня "Голден+Фукутамі+Райка Червоном'яка"

122
475,00
грн.
Яблуня Голден Делішес – це зимовий сорт. Вперше було виявлено на території одного зі штатів США, причому його справжнє походження досі невідоме. Цей сорт має безліч позитивних характеристик, тому на даний момент його вирощують практично в усьому світі. Яблуня Голден Делішес відноситься до середньорослих дерев, доросле дерево досягає 3 метрів. Гілки утворюють густу крону конусоподібної форми. Яблука виростають досить великими (120-220 г). Зрілі плоди мають золотисто-жовтий колір із зеленими вкрапленнями. Шкірка навпомацки шорстка, сухувата. Однією з переваг сорту Голден Делішес вважається те, що фрукти не опадають з гілок навіть у пору зрілості. Крім цього, відзначають солодкий, десертний смак яблук. При посадці яблуні сорту Голден Делішес необхідно пам'ятати, що вона потребує додаткових запилювачів.
Яблуня Фукутамі - літній сорт яблуні, що заслуговує на увагу, селекція виведена в Японії, дозрівання плодів з другої декади липня. Дерево середньо-росле в плодоношення вступає на 2-3 рік залежно від підщепи, підщепа середньо-росла 54 - 118. Плоди яблуні середні та великі, середньою масою 130 – 160 гр. Плоди жовтого забарвлення покриті темно-червоним рум'янцем практично на всій поверхні. Смакові характеристики високі, м'якуш щільний, солодкий, соковитий з приємним ароматом. Відзначено добре морозостійкість, Стійкість до хвороб середня.
Яблуня Райка- Дерево середньої величини, утворює посередньо розлогу крону з великою кількістю плодушок. Окрім генетичної стійкості до парші яблуні відрізняється також малим ураженням борошнистою росою. Сорт Райка дуже рано починає плодоносити, схильний до періодичності плодоношення. Плодоносить так само інтенсивно як і Чемпіон, вимагає прорідження зав’язі з одночасним літнім обрізуванням. Сорт диплоїдний, цвіте в середні строки цвітіння яблунь.
Плоди середнього і великого розмірів, кулясті, дещо асиметричні, з делікатним ребруванням навколо оцвітини. Шкірка гладка, жовта, значна частина покрита оранжевим рум’янцем. Оржавіння може поодиноко з’являтися навколо плодоніжки. М’якуш жовтуватий, середньо-зернистий, соковитий і ароматичний, досить смачний. Райка смаком нагадує сорт Чемпіон.

Made on
Tilda