Яблуня Ерлі Женева

174
128,00
грн.
Яблуня Ерлі Женева (Early Geneva) - сорт американської селекції. Був виведений в 1967 році на дослідній станції в Женеві шляхом схрещування двох сортів Квінті і Джуліред.

Самий ранній сорт яблук. Дозрівають на 7-8 днів раніше, ніж Білий Налив. Дерево середніх розмірів 2.5-3,5м в висоту з густою, широкою, розлогою кроною, округлої форми зі звисаючими гілками. Сорт інтенсивно росте в молодому віці, помірно - в період плодоношення.

Листя: насичено темно-зелені, знизу густо опушені, за формою довгасті . Квітки середніх розмірів, білі. Сорт само безплідний, потребує дерева-запилювачі.
Яблуня Ерлі Женева цвіте в ранні терміни. Сорт дуже скороплідний, перший урожай можна очікувати вже на 2-ий рік після посадки. Плодоношення регулярне, щороку по 50 кг яблук з дорослого дерева.

Плоди середні або навіть великі масою 150-200г, від округло-конічної до плоско-округлої форми, жовто-зеленого кольору з червоним рум'янцем . М'якуш білий із зеленуватим відтінком, щільний, соковитий, хрусткий, ароматний, кисло-солодкого смаку з пряними винно-солодкими нотками. Яблука дозрівають нерівномірно з першої половини і до кінця липня. У холодильнику зберігаються близько трьох тижнів.

Яблуня Ерлі Женева віддає перевагу сонячним місцям, але може рости і в затіненні. Сорт посухостійкий, морозостійкий не вибагливий до ґрунтів . Основна хвороба – ураження паршею, тому слід робити профілактичне обприскування. Яблука сорту Ерлі Женева широко використовують для виготовлення варення і компотів, вони придатні також для різних видів переробки: отримання соків, компотів, киселів, а завдяки вмісту пектину - джемів, повидла, желе і мусу. Плоди вживають в свіжому вигляді і у вигляді сухофруктів.
Made on
Tilda