Магнолія Red Lucky

1291
1249,00
грн.
Магнолія Red Lucky (Magnolia× Soulange'a 'Red Lucky'). Цей сорт магнолії має ще одну назву: Magnolia 'Hong yur' (оскільки він був імпортований з Китаю). Це незвичайна рослина, яка часто цвіте двічі на рік. Тому вам обов'язково захочеться мати її у своєму саду! Магнолія Суланжа чудова. Вона є витривалим листопадним широколистяним чагарником. Високоросла.

Білий із рожевим – класична комбінація кольорів. Квітки складаються з білих пелюсток, які зовні забарвлені темно-рожевими або рожево-червоними мазками. Усередині квітки білі, прикрашені у центрі темно-фіолетовими з рожевим відливом тичинками. Квітки з'являються навесні та знову, повторно, наприкінці літа. Вони випромінюють чудовий аромат. Листя середнього розміру, широкоеліптичної форми, темно-зеленого кольору. Вони досягають у довжину до 8-15 см. З'являються трохи згодом після розпускання квіток. Кора гладка, сірого кольору. Форма чагарника – компактна, з гарною структурою розгалуження та великою кількістю квіток. Висота рослини - 3-4 м (але може досягати 6 м), а ширина - 1-2 м. Період цвітіння: кінець квітня - середина травня та серпень. Якщо Вам потрібно купити саджанці магнолій, то наш інтернет-магазин допоможе Вам зробити покупку швидкою та приємною.

Ця листяна магнолія не вибаглива у догляді. Тому вона ідеально підходить для заднього плану бордюру, внутрішнього дворика чи лісового саду. Магнолія вимагає сонячного або напівтінистого розташування із захистом від холодних вітрів та жорстких весняних заморозків. Віддає перевагу багатим, вологі, добре дренованим, грунтам з нейтральною або злегка кислою реакцією. Цікавим є факт! Магнолія прийметься швидше, якщо її коріння буде у тіні. Морозостійкість висока - вона може витримувати температуру до -27 ° C. Але сильні морози потребує укриття.

Увага: Магнолії не подобаються пересадки, тому ви повинні вибрати правильне місце для неї в саду!
Made on
Tilda