Саджанці в наявності

Полуниця, малина, персик, аґруз, суниця, виноград, яблуня, абрикос, вишня, черешня, груша та ін.
Ранні, Середні, Пізні, Ремонтантні
Ремонтантная, Малиновое дерево, Желтая, Черная

Акції та Знижки

Знижка до 50% на наш асортимент

Знайдеться все

за допомогою пошуку ви можете знайти будь-який товар на нашому сайті)

Актуальні акції

Саджанці що мають великий попит

у період березнь-червень найбільш популярні саджанці полуниці, малини

Потрібна допомога у виборі саджанців?

Заповніть форму нижче та наш менеджер зв'яжеться з вами та проконсультує. Ціна на саджанці від виробника без спекулянтів
Намагаєтеся самостійно збирати та пророщувати насіння, яке ретельно зібране з кращих садових та декоративних культур? Тепер ви можете зробити простіше, замовивши добірні саджанці в інтернет-магазині ArtGarden (Україна). Ми гарантуємо чудову якість та величезний асортимент продукції. А також забезпечимо швидке пакування та доставку замовлення до вашого населеного пункту.

Всі саджанці, купити в інтернет-магазині, можна в будь-якій кількості, відрізняються прийнятними цінами. Більше того, на сайті діють спеціальні пропозиції: при покупці певної кількості ви отримуєте цінний подарунок від нас (насіння безкоштовно).

Наші пропозиції

Бажаєте отримати саджанці поштою по Україні? Залишайте замовлення на нашому сайті, обравши потрібне по фото та опису в каталозі. Тут ви знайдете:

- Поширені плодово-ягідні культури (полуниця, ожина, малина, виноград та ін)
- Популярні сорти квітів
- Хвойні саджанці
- Плодові дерева та кущі (яблуня, вишня, груша тощо)
- Насіння у широкому асортименті (від огірків до часнику)

Замовляючи саджанці через наш інтернет-магазин, ви також зможете придбати необхідні добрива, ефективні засоби захисту від шкідників, садові аксесуари. А заразом отримати безкоштовно всі необхідні консультації.

Навіть якщо ви — початківець, який вирішив зробити першу посадку, ми допоможемо стати досвідченим садівником, і регулярно отримувати високі врожаї!

Арт Гарден – це господарство з вирощування саджанців в Україні. Найбільше в нашому каталозі представлено саджанців полуниці, малини. Однак, ми розвиваємося і скоро ви зможете знайти на нашому сайті саджанці: смородини, винограду, ожини, плодових дерев та ін.
Господарство знаходиться за адресою:
Дніпропетровська область, м. Кам'янське.
Фоп: Аrt-Garden ІПН:23324452325212
Контактний телефон: +38 (067) 295-87-93
Made on
Tilda